Partnercégünk több mint 15 éves múltra tekint vissza és már több száz fős létszámmal látja el széleskörű ügyfélszolgálati és back officeos feladatait. Most Téged is várnak dinamikusan fejlődő csapatukba!

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, rögzítése
  • Egyszerű banki ügyintézés pl. bankkártya vagy netbank letiltása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos, folyékony román nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 21:00 - 7:00, szombaton és vasárnap 0 - 24
  • Előre egyeztetett 4 - 6 - 8 - 12 órás műszakok
  • Legalább heti 20 óra vállalása szükséges

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem töltötted be a 25 évet SZJA-kedvezményre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2100 Ft lesz
  • Teljesen home office-ban végezhető diákmunka
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Debreceni / miskolci / budapesti vagy környéki tartózkodási hely

Ha felkeltette az érdeklődésedet ez a diákmunka, akkor töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Az önéletrajzodat ne felejtsd el frissíteni és feltölteni jelentkezésed mellé.
Ha kérdésed lenne, tedd fel bátran a megadott e-mail címen.