Feladatok

  • Munkabiztonsági szaktevékenységnek minősített feladatok ellátása
  • A divízió munkavédelmi tevékenységének teljes körű ellátása, fejlesztése
  • Felelős a biztonságos munkavégzés tárgyi, személyi, szervezési, technológiai feltételeinek a vonatkozó előírások megvalósításáért és betartásáért
  • Folyamatosan ellenőrzi a hatósági engedélyhez kötött munkaeszközök, - berendezések használatát illetve a használathoz kapcsolódó képzettségeket, dokumentációkat, használati, üzemeltetési feltételeket
  • Felelős a megelőző tűzvédelmi tevékenység folyamatos fenntartásáért
  • Felelős az egészséges és biztonságos munkavégzési feltételek kialakításáért
  • A hatóságok felé történő jelentési kötelezettségnek megfelelő éves, negyedéves jelentések, bevallások elkészítésében közreműködés
  • Felügyeli az üzembe helyezési eljárásokat, valamint koordinálja a munkavédelmi, tűzvédelmi és emelőgépekkel kapcsolatos felülvizsgálatokat
  • Közreműködik a környezetvédelmi mérések és felülvizsgálatok során
  • Részt vesz a negyedéves auditokon, valamint koordinálja a heti auditokat
  • Alkalmazottak oktatása (új belépők oktatása, illetve éves kötelező oktatások)
  • Adatszolgáltatás a társosztályoknak

Elvárások

  • Munkavédelmi technikus végzettség
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Tűzvédelmi előadó (középfokú) végzettség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.