Decathlon

E-commerce category manager

Szeretnéd első kézből alakítani a kereskedelem jövőjét? Igazi csapatjátékos vagy de szívesen hozol önállóan is döntéseket? Online tevékenységünk fejlesztéséhez keressük legújabb csapattagunkat “E-commerce category manager” munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelős leszel a hozzád tartozó sportért /sportokért és annak megjelenéséért a decathlon.hu oldalon és az applikációban
  • Megtervezed és nyomon követed az online kereskedelmi volument, biztosítod a célszámok teljesülését
  • Elemzések és kiértékelések készítésével kialakítod sportjaid online kereskedelmi politikáját, mely döntéseid alapkövét jelentik majd
  • Webáruházunk felhasználóinak igényeit folyamatosan kutatva és szem előtt tartva törekszel a lehető legjobb felhasználói élményre
  • Fejleszted a honlapunkat a gyors és kényelmes vásárlói élmény biztosításában /biztosítása érdekében, többek közt a kategória szerkezet napra készen tartásával, a keresztértékesítési lehetőségek kihasználásával, vásárlást támogató tartalmak közzétételével, illetve a belső keresések finomhangolásával
  • Biztosítod sportjaid keresőoptimalizált megjelenését (SEO)
  • Támogatod az online választék áruházakban való megjelenítését
  • Kapcsolatot tartasz más országok online csapatával és a saját márkáink központjával
  • A legjobb döntés meghozatala érdekében együtt dolgozol magyarországi szakértő csapatainkkal
  • Személyiséged és erősségeid alapján missziókkal szinesítheted munkakörödet

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő beosztásban és home office lehetőségében részesülsz
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon)
  • Ötleteid és véleményed megosztásával segítheted egységeink működését, fejlődését
  • Bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrier utad eléréséhez képzési rendszerünk segítségével, továbbá felelősségi köröd bővítésével
  • Szívesen dolgoznál egy sokszínű és befogadó csapatban, ahol önmagad lehetsz
  • Mindig elérhetőek vagyunk egymás számára
  • További rendszeres juttatások lesznek elérhetőek számodra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 év e-kereskedelmi vagy webshop manageri tapasztalat van a hátad mögött
  • Örömödet leled vagy érdeklődsz az alábbi sportok iránt: vadászat, sportlövészet, lovaglás, horgászat
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
  • Felelősségteljes vagy és stratégiai gondolkodás jellemez
  • Jártas vagy az online világban és ismered a legújabb kereskedelmi trendeket
  • Motivál a kreativitás és a problémamegoldás
  • Felelősségteljeségeddel és önállóságoddal szívesen járulnál hozzá online csatornánk sikereihez
  • Analitikus gondolkodásmód jellemez. Nem riadsz meg a webanalitikai eszközök használatától sem (Google Analytics, Search Console, Hotjar, Data Studio)
  • Tevékenységeidet a stratégiai célokat szem előtt tartva tudod megfelelően megszervezni
  • Nyitott vagy új terület felfedezésére, az ehhez szükséges programok elsajátítására

Cégnév: Decathlon