Feladatok:

  • Nyomdai gépek beállítása és működtetése

  • Papír- és karton alapanyagú termékek vevői igényeknek megfelelő előállítása

  • Kellékanyag-, papírfelhasználás, mennyiség és időtartam pontos regisztrálása elektronikus termelésirányítás rendszerben

  • Dobozgyártási területen a gépen munkát végző kollégák koordinálása

  • Részvétel a fejlesztési csapatmunkában

  • A munkabiztonsági előírások, vállalati szabályzatok követése

Elvárások:

  • Gyártó gépek kezelésében, gépbeállításban szerzett tapasztalat

  • Műszaki érzék, problémamegoldás

  • 12 órás váltott műszak vállalása

  • Stressztűrő képesség, szűk határidők betartásának képessége

  • Önállóság, alkalmazkodó- és együttműködési készség

  • Rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás

  • Pontos, minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Betanulási lehetőség más iparágból érkező gépkezelő tapasztalat esetén

  • Könnyű fizikai munka több műszakos munkarendben

  • Versenyképes munkabér

  • Klimatizált munkakörnyezet

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (cafetéria, negyedéves bónusz, munkavállalói kedvezmények)

  • 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedés esetén és kiemelt benzin költségtérítés, ha vidékről jársz be

  • Helyi bejárás támogatása (akár autóval, akár tömegközlekedéssel, akár biciklivel érkezel)

  • Határozatlan idejű szerződés, stabil nagyvállalati háttér

  • Gyári környezetben, rendkívül tiszta és rendezett munkavégzési terület

  • Barátságos, összetartó csapat (mentori támogatás)

  • Céges programok és szolgáltatások (sportolás, egészségtámogatás)

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Hrábcsák Krisztián