Feladatok

  • A szállítmányozók megbízása és a különböző szállítási megbízások koordinálása
  • Az ügyfélspecifikus szállítási követelményeknek való megfelelés biztosítása, beleértve
    a határidők figyelemmel kísérését is
  • A szállítással kapcsolatos vám- és kiviteli formalitások feldolgozása és kezelése
  • Kapcsolattartó személy a szállítási és biztosítási kérdésekkel kapcsolatos kérdésekben
  • Kár- és panaszbejelentések feldolgozása
  • Veszélyes árukra vonatkozó nyilatkozatok feldolgozása
  • Bejövő számlák kezelése
  • Beszerzés adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Elvégeztetett logisztikai vagy kereskedelmi képzés
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Szakértelem az exportfeldolgozás és a vámügyek területén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen az Office (Microsoft) és az ERP rendszerek terén
  • Vevőközpontú, határozott személyiség, önálló és megoldásorientált munkastílus
  • Kiváló kommunikációs készség, csapatmunkára való képesség, megbízhatóság és rugalmasság

Előnyt jelent

Nagyon jó magyar, német és angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszú távú állást kínálunk Önnek egy jól bejáratott családi vállalkozásban, valamint változatos és kihívásokkal teli feladatköröket, sok mozgástérrel
  • Dinamikus, támogató munkakultúra
  • Távmunka lehetősége
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Minden nap friss gyümölcs és ital

Legyen egy dinamikus nemzetközi csapat tagja és fejlődjön velünk együtt!

Céginformáció

Műanyagszínezékek és adalékanyagok gyártására specializálódott nemzetközi cégcsoport vagyunk, egyben Európa legnagyobb családi tulajdonban lévő mesterkeverék gyártója. Független, nyereséges vállalatként tartós növekedésre törekszünk, melyet kiegyensúlyozott szociális és ökológiai tevékenységeinkkel támogatunk. Dolgozóinkat fontos erőforrásnak tekintjük, és az egyik legkívánatosabb munkáltatóvá szeretnénk válni. Legyen Ön is része ennek a víziónak, nőjön Ön is velünk!

Cégnév: Gabriel-Chemie Hungária Kft.