Feladatok

Keresünk olyan lelkes és tehetséges digitális nyomdaiparban jártas kollégát, aki szívesen csatlakozna hozzánk, hogy részese lehessen egy olyan dinamikus és inspiráló csapatnak, ahol lehetősége van kreativitását és szakértelmét kibontakoztatni.
Feladatok
    • Megrendelői igények határidőre és megfelelő minőségben történő kielégítése érdekében folyamatos döntéshozatal a a társterületekkel együttműködve
    • Termelési részlegek operatív irányítása, dolgozók munkájának koordinálása, feladatok delegálása
    • Részvétel a dolgozók kiválasztásának folyamatában
    • A gyártási és anyagáramlási folyamatok folyamatos ellenőrzése
    • Termelés erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás
    • Technológiai fegyelem betartatása, selejt minimalizálása a gyártás során
    • Kitűzött mennyiségi és minőségi célok elérése
    • Javaslattétel gyártásban felmerülő műszaki és technológiai problémák megoldására

Elvárások

    • Minimum középfokú végzettség (előny: műszaki)
    • Digitális nyomdaipari tapasztalat, mindenképpen szükséges.
    • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
    • Magabiztos, dinamikus fellépés
    • Folyamatos fejlesztő szemléletmód
    • Magas szintű problémamegoldó képesség
    • Önálló munkavégzés
    • Felhasználói szintű Office ismeretek
    • Nagyfokú stressz tűrő képesség
    • Vállalatirányítási és termelés-ütemezési rendszer(ek) min. alapszintű ismerete
    • Hatékony időgazdálkodás és multitasking képesség.
    • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó körülményekhez.

Előnyt jelent

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

    • Piacképes bérezés és alapbéren felüli prémium
    • Stabilitás, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
    • Képzés-, fejlesztés-, tapasztalat szerzés
    • Változatos feladatok, önálló munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk több mint 15 éve szolgálja ki ügyfeleit. Folyamatos fejlesztéseinknek, beruházásainknak köszönhetően termékek széles körét gyártjuk.
További fejlődésünkhöz és növekedésünkhöz keressük azt a munkatársunkat, aki szereti a legjobbat kihozni a rendelkezésére álló eszközparkból, lehetőségekből, aki nem riad meg attól, hogy sokat és sok félét kell dolgozni, aki szereti a színeket és a kihívásokat.

Jelentkezésedhez kérjük csatold fényképes önéletrajzodat.