Feladatok

Reklámdekorációs és digitális nyomdába keresünk munkatársakat.
Várjuk a jelentkezésedet ha valamelyik feladatkörben valós tapasztalattal/gyakorlattal rendelkezel:
- tekercses/plakátnyomtatós gyakorlat; Roland és Canon Colorado nyomtatókat használunk.
- dekoratőri munka, kivitelezések, elsősorban műhely és néha külső helyszíni környezetben

Elvárások

- pontos, megbízható önálló munkavégzés
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- együttműködési képesség
- grafikai programok használata; elsősorban Illustrator és Acrobat

Előnyt jelent

- B kat. jogosítvány – napi vezetői gyakorlattal
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Egy műszakos munkarend, szabad hétvége.

Önéletrajzokat az e-mail címre kérjük, ha lehetséges fizetési igény megjelöléssel.
Cégnév: ADVERTISZ KFT.