Feladatok

Digitális kultúra tanórák tartása, érettségi vizsgára felkészítés, érettségiztető tanári feladatok ellátása, oktató, nevelő tevékenység.

Elvárások

Szakirányú egyetemi végzettség, pedagógusokra érvényes erkölcsi bizonyítvány

munkavégzés helye:

Kispesti Károlyi Mihály Magyar-spanyol Tannyelvű Gimnázium

1191 Budapest, Simonyi Zsigmond utca 33.

bérezés:

A Pedagógusok életpályájáról szóló törvény alapján, bruttó 538eFt-630eFt havi bér.

Előnyt jelent

spanyol és/vagy angol nyelv ismerete

Önéletrajzzal, a végzettséget igazoló dokumentumokkal és erkölcsi bizonyítvánnyal.

Jelentkezési határidő:

folyamatos

Cégnév: Külső-Pesti Tankerületi Központ