Diákmunka - Vevőszolgálati ügyintéző gyakornok

Pest megye
MŰISZ Iskolaszövetkezet

Feladatok:

•Belső szakértői ( mérnök ) csapat és vevőszolgálat teljes körű támogatása
•Ajánlatok és szerződések előkészítése, beérkezettek feldolgozása
•Rendeléskezelés a létrehozástól a számlázásig bezárólag
•Ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon
•Kapcsolattartás tárosztályainkkal, folyamatos működés biztosítása
•Belső adminisztrációs rendszer folyamatos fenntartásának, fejlesztésének támogatása
•Havi- és éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok támogatása
•Riportok készítése

Elvárások:

•Folyamatban levő felső fokú tanulmányok ( mérnöki, nemzetközi kapcsolatok vagy értékesítési területen )
•Nyitottság egy nemzetközi vállalat komplex működésének megismerésére
•Folyamatos tanulás
•Angol nyelvtudás ( német nyelv ismerete előny )
•Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Excel, Word aktív használata)
•Megbízhatóság, segítőkészség, csapatmunkára való képesség
•Önálló munkavégzés
•Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
•Nagyfokú precizitás, pontosság, határidők betartása
•Agilis, proaktív személy
•Változásokat jól kezelő, innovációkra nyitott látásmód

Amit kínálunk:

Előny, de nem feltétel:
•Számviteli / könyvelési ismeretek vagy tapasztalat
•SAP, egyéb vállalatiránytási rendszer ismerete
•Vevői kapcsolatok terén, pénzügyi asszisztenciában szerzett tapasztalat

Munkakezdés
•2024 Október-November

Munkaviszony
•Ráérés: Heti 20-30 óra
HO heti 1-2 alkalommal biztosított
Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

Az ÉMI-TÜV SÜD Kft. Magyarország egyik piacvezető tanúsító cége, amely immár több mint 25 éve nyújt magas színvonalú megoldásokat a vizsgálat, ellenőrzés, auditálás, tanúsítás területén.
Cégünk szentendrei központjába vevőszolgálati munkatársat keresünk az alábbi feltételek szerint:

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.