Feladatok

  • Szórólapozás
Munkaidő: 09.26. 6:00-9:30 és/vagy 15:00-18:30  között, változó helyszíneken (részletek a megjegyzésben)
Munka időtartama: Alkalmi

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betölött 18. életév
  • Megbízhatóság
  • Kedves, barátságos személyiség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Helyszín
  • Bp.IX.Ker, Üllői út 147 Ecseri út Metro megálló- Ecseri és Üllői út sarka, oszlop melett
  • 1095 Budapest, Soroksári út 58. - Kvassay Jenő út-Közvágóhíd H6 Hév megálló
  • Bp.IX.Ker Könyves Kálmán Krt.12 Lurdy Bevásárló központ előtti járda sarokra
  • 1211 Budapest Szent Imre tér 9-10. - Szent Imre tér és környéke-Szent Imre tér sarka, az oszlopos óra és a menetrend kijelző között
  • 1211 Budapest Szent Imre tér 13. - Szent Imre tér megállóhely, (Bokrok elött, Templom sarkával egy irányban)
  • Szigethalom - Szigethalom buszállomás járdáján (Mű út)
  • 1106 Budapest Jászberényi út 98. - Kossuth Nyomda megálló
  • Szigetszentmiklós-Gyártelep (Vasútállomás) Viola utca 12015/52 a Csonka János utcafele, menetiránnyal megegyező bal oldalon
  • Bp.VIII.Ker Corvin sétány, József Krt. 84. Corvin sétány, József Krt. 84 járda
  • Bp.VIII.Ker József Krt 2. József Krt és Népszínház u. sarka

A jelentkezés során több helyszínt is tüntess fel kérlek, ahova tudnál menni.
  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

Megbízónk a UNIX Autó és Alkatrészkereskedelmi Kft.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérlek, töltsd fel fényképes önéletrajzod.