Feladatok

  • Szórólapozás

Helyszínek:

  • 1106 Budapest Jászberényi út 98. - Kossuth Nyomda megálló
  • 1095 Budapest, Soroksári út 58. - Kvassay Jenő út-Közvágóhíd H6 Hév megálló
  • 1211 Budapest Szent Imre tér 9-10. - Szent Imre tér és környéke-Szent Imre tér sarka, az oszlopos óra és a menetrend kijelző között
  • 1211 Budapest Szent Imre tér 13. - Szent Imre tér megállóhely, (Bokrok elött, Templom sarkával egy irányban
  • 1211 Budapest Weiss Manfred út 12. - H7-es hév Szabadkikötő megálló, fönt a dombon út felőli megálló
  • 1148 Budapest Örs Vezér tere - A Hév végállomás és a Metró aluljáró között
  • 1146 Budapest Puskás Ferenc Stadion M - Kerepesi út és Hungária Krt. útkereszteződés, átjárok közti sziget
  • 1089 Budapest Golgota tér (Orczy út) - Golgota tér buszmegálló (Orczy út)
  • 1191 Budapest Mátyás Király Utca (Shopmark) - Ady Endre utca és Mátyás Király utca sarka (Shopmark)
  • 1191 Budapest Sibrik Miklós út (Köki környéke) - Sibrik Miklós út és Vak Bottyán út sarka (Köki előtt)

Munkaidő

  • 09.16. 5:30-9:30 és/vagy 15:00-18:30 között, változó helyszíneken (részletek a megjegyzésben)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betölött 18. életév
  • Megbízhatóság
  • Kedves, barátságos személyiség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

Megbízónk a UNIX Autó és Alkatrészkereskedelmi Kft.

A jelentkezés után kérjük csatolja önéletrajzát!