MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Szállítmányozási gyakornok

Feladatok:

•adminisztrációs feladatok ellátása,
•fuvarokmányok kezelése és szkennelése,
•SAP-ba történő adatrögzítés,
•POD bekérések kezelése,
•kimutatások és statisztikák készítése Excelben,
•számlaellenőrzési feladatok ellátása,
•göngyöleg kontóval történő egyeztetések lebonyolítása

Elvárások:

•aktív hallgatói jogviszony
•minimum heti 20 óra vállalása
•alapfokú angol nyelvismeret
•Excel magabiztos használata

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
•szakirányú felsőfokú tanulmányokat végzel
•magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
•nem okoz gondot a monotonitás

Amit kínálunk:

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
•Nálunk tapasztalatot gyűjthetsz egy nemzetközi vállalatnál
•Rugalmas időbeosztásban, akár a tanulmányaid mellett is végezhető munkalehetőséget biztosítunk (min.20 óra/hét)
•Fiatalos, támogató, barátságos csapat vár Rád

Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.