MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Revit MEP műszaki rajzoló

Feladatok:

• Alap-, metszet- illetve részletrajzok feliratozása
• Elkészült rajzok nyomtatása, feltöltése

Elvárások:

• Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
• Heti minimum 24 munkaóra vállalása
• Műszaki beállítottság
• Alapfokú kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

ELŐNYT JELENT:

• Épületgépészettel kapcsolatos közép/felsőfokú végzettség
• Műszaki területen szerzett munkatapasztalat
• Magabiztos angol nyelvtudás
• 3D modellezési szoftveren szerzett korábbi tapasztalat
• MS Office haladó szintű ismerete
• Heti 30 vagy több munkaóra vállalása

Bérezés:
2.000 Ft/óra

Egyéb információ

Debreceni partnerünkhöz keresünk hosszútávra diák munkatársakat Revit MEP műszaki rajzoló pozícióba.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet