MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Recepciós (10.14-10.25 között)

Feladatok:

2024.10.21-25. (1 hétre) - Illetve a betanulás: 10.14-18. héten legalább 3 napban történne.

Feladatok:
- Központi emailcímre érkező levelek kezelése
- Központi telefonra érkező hívások kezelése
- Beérkező levelek, ügyiratok iktatása, küldése, kiosztása
- Postai kézbesítési igazolások letöltése, továbbítása
- Kimenő levelek kezelése
- Futárrendelés
- Vendégek fogadása, igény szerinti felkísérés
- Tárgyaló előkészítés, bekészítés, elpakolás
- Csomagok, küldemények átvétele, kiadása
- Beérkező számlák iktatása, számlák kiosztása a teljesítésigazolónak, iktatott számlák fizikai leadása a pénzügy felé
- Alvállalkozói teljesítésigazolások és szerződések mentése a hálózatra
- Új szállítók regisztráltatása, adatbázis frissítés kérése
- Kulcsok kiadása, visszavétele-Kimenő számlák és fizetési emlékeztetők borítékolása
- Budapesti időpapírok gyűjtése, szkennelése, továbbítása

Elvárások:

•jó kommunikációs képesség
•nappali tanulói jogviszony
-Office ismeret (Word, Excel)
-monotonitás tűrés.

Amit kínálunk:

Előny:
- számlázási rendszer ismeret
- korábbi recepciós tapasztalat
- Angol nyelvtudás előny, de nem elvárás.
Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

Recepciós diákot keresünk helyettesítésre.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.