MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Raktárkezelő

Feladatok:

- Anyagok, termékek rakodása
- Készletek ellenőrzése, figyelemmel kísérése, adminisztrálása
- Raktári nyilvántartás adminisztratív feladatainak ellátása

Elvárások:

- Megbízható precíz munkavégzés
- Heti legalább 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

Bérezés:
1800-2000 Ft/óra

Egyéb információ

Vízadagoló automatákkal foglalkozó Culligan Hungary Kft. részére keresünk nappali tagozatos diákokat hosszú távra.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet