MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - QA Gyakornok

Feladatok:

Mit csinál nálunk egy QA Gyakornok?
•Az agilis szoftverfejlesztő csapatban szoftvertesztelő mérnökként minőségbiztosítás szempontjából támogatja a fejlesztők munkáit
•Automata és manuális teszteket tervez, implementál és hajt végre
•Kiértékeli a teszteket, reportálja eredményeiket
•Problémákat tár fel, elemzi, dokumentálja, követi hibakövető rendszerben a bekerülő hibákat
•Javítási és módosítási javaslatokat ad a fejlesztőknek
•Kapcsolatot tart és együttműködik valamennyi projektszereplővel

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
•Nappali tagozatos informatikai vagy mérnöki tanulmányokat folytatsz
•Az angol nyelvet középszinten ismered
•Anyanyelvi szinten beszélsz magyarul
•Érdekel az automata és manuális tesztelés
•Erős kritikus és analitikus gondolkodással rendelkezel
•Jó problémamegoldó vagy
•Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
•Szívesen dolgozol csapatban

Külön öröm számunkra, ha:
•Részt vettél már software fejlesztésben/tesztelésben
•Ismersz script nyelveket C++ és/vagy TypeScript
•Ismersz különböző agilitáshoz kapcsolódó eszközt (JIRA, Confluence, MIRO stb.)
•Van tapasztalatod bármilyen automatizálási keretrendszerben (pl. Playwright)
•Van tapasztalatod bármilyen teszt-menedzsment tool használatában (pl. XRay)
•Fejlesztettél már multiplatform környezetben
•Jártas vagy verziókezelő rendszerekben
•Van mélyebb software és hardware ismereted

Amit kínálunk:

Amit ajánlani tudunk neked:
•Inspiráló és támogató munkakörnyezet
•Folyamatos szakmai fejlődés lehetőség
•Hybrid munkavégzési lehetőség

Koronavírus tájékoztató:
A koronavírus korlátozások feloldása miatt bevezésre került a Next Normal hybrid munkavégzési lehetőség. Ennek keretében lehetőséget nyújtunk munkatársainknak, hogyha egészségük és idejük engedi az irodában végezzék munkájukat, ennek helyszíne a Graphisoft SE budapesti irodája. A koronavírus miatt kialakult helyzet azonban bebizonyította, hogy a hatékony munkavégézésnek nem feltétele az irodai jelenlét, így továbbra is támogatjuk a home office munkavégzést, amennyiben munkatársaink ezt igénylik. Ebből kifolyólag a kiválasztási folyamat egyes köreit online tartjuk.
Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 40 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét!
Bérezés:
2185 Ft/ óra

Egyéb információ

A Graphisoft egy világszerte elismert, magyar alapítású szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az Archicad 3D-s építészeti tervezőszoftver világszerte alapjaiban változtatta meg az építészek tervezési és együttműködési szokásait. Az általunk fejlesztett megoldást több, mint 100 országban 200 ezernél is több építész használja nap mint nap. Célunk, hogy a virtuális épületmodell segítségével élvezetesebbé és hatékonyabbá tegyük az építészeti tervezési és kivitelezési folyamatot.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi gyakornok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.