MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Műszaki rajzoló, szerkesztő, AutoCAD állás

Feladatok:

Műszaki rajzok, karbantartási tervek készítése számítógépes program segítségével.

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
Műszaki rajzok készítésének ismerete és gyakorlata
AutoCAD program professzionális ismerete
Precíz munkavégzés, megbízhatóság
Gépész szakon folytatott tanulmányok vagy gépész végzettség.

Amit kínálunk:

Előnyt jelent:

- Német nyelv ismerete

A jelentkezők az önéletrajzukban mindenképp írják meg, hogy hol és mikor szereztek tapasztalatot műszaki rajzok készítésében! Elsősorban harmad vagy negyedéves gépész szakos hallgatók jelentkezését várjuk. A munka a későbbiekben akár otthonról is végezhető.
Bérezés:
2.000 Ft/óra

Egyéb információ

Mérnöki tervezéssel foglalkozó debreceni partnerünk keres AutoCAD programban és műszaki rajzok készítésében jártas és gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó diákokat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet