MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Műszaki asszisztens, tolmács

Feladatok:

-Fordítás/tolmácsolás
-Műszaki dokumentációs feladatok
-Belső projektekben való részvétel

Elvárások:

-Kínai (mandarin) nyelvtudás
-Előny: műszaki felsőoktatási tanulmányok
-Munkaidő: 8-17-ig rugalmasan, heti 20-30 órában

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye:, Törökbálint SMC iroda (előnyben vannak a gépjárművel rendelkező diákok)
Munkaidő: 8-17-ig rugalmasan

Bérezés:
megbeszélés szerint

Egyéb információ

Az SMC a világ vezető ipari automatizálási szakértője. Átfogó kínálatunk számtalan variációs lehetőséget nyújt a szűréstechnika, szeleptechnika, végrehajtó elemek, vákuumtechnika, szenzortechnika, valamint az elektromos vezérlés- és hajtástechnika területén.
Törökbálinti központunkba az alábbi pozícióba keresünk diákot:
Műszaki asszisztens, tolmács (Kínai (mandarin) nyelvtudás szükséges)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.