Diákmunka - Mérnök Gyakornok Homlokzat És Nyílászáró Területen

Bács-Kiskun megye
MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - MÉRNÖK GYAKORNOK (HOMLOKZAT ÉS NYÍLÁSZÁRÓ TERÜLETEN)

Feladatok:

•Gyártási (műhely) rajzok előállítása
•Rajzmódosítások elvégzése
•Gyári termelés támogatása
•Modellek ellenőrzési.

Elvárások:

•Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
•Magabiztos MS Office ismeretek
•Tervező program ismered (3D, AutoCAD, Intentor, Solid Egedre
•Jó kommunikációs készség
•Műszaki rajzismeret
•Gyakornokként mindenben támogatunk, a lényeg, hogy légy elkötelezett
•Csapatmunkára való hajlandóság.

Amit kínálunk:

Munkádért cserébe:
•Heti minimum 20 órában (vagy akár több is lehet), stabil körülmények között dolgozhatsz
•A munkavégzésedhez szükséges felszerelést is természetesen biztosítjuk (laptop)
•Barátságos, támogató és jó humorérzékkel rendelkező közeg vár Téged
•Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. A sok izgalmas és látványos tevékenységet folytató tagvállalatunk közül jelenleg a homlokzatburkolatokat és nyílászárókat gyártó KÉSZ Metaltech Kft. csapatába keressük új MÉRNÖK GYAKORNOK kollégánkat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.