MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Logisztikus gyakornok

Feladatok:

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:
•Kiscsomagos kiszállítások intézésében a társgyáraknak
•Prémium fuvarigénylők indításában
•Adatbázisokalapján SAP beállítások bevitelében(Schedule Agreement lerakás, Quota, Source List)
•Riportok előkészítésében
•RPA, makróírásbanaz adminisztráció csökkentése érdekében
•Egyéb Excel feladatokban

Elvárások:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:
•Logisztikus tanulmányokat folytatsz
•Még minimum 1 évig nappali tagozatos hallgató vagy
•Jól beszéled az angol nyelvet
•Rendelkezel programozási ismeretekkel (makró, RPA)
•Jól kommunikálsz
•Szeretsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:
•A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek
•Fiatalos vállalati kultúra
•Mentori rendszer
•Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv
•Multinacionális környezet

Bérezés:
2310 Ft/óra

Egyéb információ

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon
hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai
központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van
jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezermunkavállalót
foglalkoztat.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi gyakornok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet