MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Junior Szerviztechnikus

Feladatok:

- Vízadagoló berendezések javítása és karbantartása
- Alkatrész és berendezés készletek kezelése
- Szervizelési igények dokumentálása, szerviz- és látogatási terv készítése.

Elvárások:

- Megbízható precíz munkavégzés
- Heti legalább 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

Bérezés:
1800-2000 Ft/óra

Egyéb információ

Vízadagoló automatákkal foglalkozó Culligan Hungary Kft. részére keresünk nappali tagozatos diákokat hosszú távra.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet