MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Helyettesítő recepciós (augusztus 19-30.)

Feladatok:

•vendégek fogadása, telefon kezelése,
•bejövő levelek adminisztrálása, szétosztása a kollégák részére,
•kimenő posta intézése,
•futáros küldemények intézése (külföld,belföld egyaránt),
•számlák összegyűjtése és továbbítása a pénzügyi osztály felé,
•szerződések aláírásának intézése,
•iroda zavartalan működtetése (kávé, tea, vízrendelés leadása, papír írószer rendelés,
•karbantartási hibák intézése az üzemeltetéssel),
•kapcsolattartás a külső takarító szolgáltatóval,
•recepció rendbentartása, dokumentumok lefűzése.

Elvárások:

Téged keresünk, ha
•rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal,
•szeretnél nemzetközi környezetben tapasztalatokat szerezni,
•alapos és precíz vagy,
•jól kommunikálsz,
•a megadott teljes időszakban és a nyár folyamán még néhány napon tudsz dolgozni.

Amit kínálunk:

•beleláthatsz egy multinacionális vállalat működésébe,
•kellemes irodai környezet, jó közeg.
Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedõjének magyarországi leányvállalata, a nemzetközi és magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplõje. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.

Az alábbi pozícióba várunk jelentkezőket:

Recepciós gyakornok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet