MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Gépészmérnök gyakornok

Feladatok:

•Közreműködés hegesztési minőségellenőrzési folyamatokban
•Üzemalkalmassági auditok során képződő dokumentációval kapcsolatos adminisztratív és ellenőrzési feladatok elvégzése
•Műszaki dokumentációk készítése
•Hegesztési és nyomástartási szakértők munkájának támogatása
•Kapcsolattartás társosztályokkal, kollégákkal

Elvárások:

•Folyamatban lévő gépészmérnöki vagy energetikai mérnöki tanulmányok
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
•Jó kommunikációs készség
•Középszintű angol nyelvtudás
•Amennyiben megvan az érdeklődés, hosszú távú együttműködés

Amit kínálunk:

Ráérés: Heti 20 óra (igény esetén lehet több, rugalmasan kezeljük)
Bérezés:
2300 Ft/óra

Egyéb információ

Az ÉMI-TÜV SÜD Kft. Magyarország egyik piacvezető tanúsító cége, amely immár több mint 25 éve nyújt magas színvonalú megoldásokat a vizsgálat, ellenőrzés, auditálás, tanúsítás területén.
Cégünk olyan lelkes gyakornokot keres, aki szívesen tanul új dolgokat, gyorsan és hatékonyan képes elsajátítani új technológiákat és képes átadni a tudást mások számára. Nyitottak vagyunk az új ötletekre, kreatív megoldásokra így biztosan lehetőséged lesz saját kisebb projektek menedzselésére, tapasztalatod gyarapítására.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.