MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - FRONT OFFICE MUNKATÁRS - E-MAGINE TOURS

Feladatok:

• Vendégek fogadása
• Foglalások kezelése és ügyfélkommunikáció — üzenetben, emailben és telefonon (Airbnb, TripAdvisor, stb.)
• Járműflotta kezelése, adminisztrációja
• Kassza-, és fizetéskezelés
• Túrák és idegenvezett programok egyeztetése
• Üzlet működésének felügyelete, a járművek és az üzlet tisztán tartása

Elvárások:

• Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Megbízhatóság
• Rugalmasság hétvégi munkavégzésben
• Lelkes, ügyfélorientált személyiség

ELŐNY:
• Elektromos rollerek, kerékpárok ismerete
• Értékesítői vagy ügyfélszolgálati feladatkörben munkatapasztalat
• Egyéb idegen nyelvek ismerete
• Közeli lakóhely
• B kategóriás jogosítvány
Munkaidő:
Hétfőtől Vasárnapig 9:30-tól sötétedésig, rugalmasan!

Amit kínálunk:

• egy munkahely légkör ahol halljuk a hangodat és számítunk rá
• Előrelépési lehetőséget manager szintig akár 1 éven belül
• Könnyen megközelíthető munkahely
• Motivált és energikus csapat
• Saját használatú közlekedési eszköz (kerékpár, roller)
• Klímasemleges törekvésű cég

munkavégzés helye: Budapest I. kerület, Budapest V. kerület
Bérezés:
2100 Ft/óra

Egyéb információ

Az E-Magine Tours szabadidős elektromobilitási szolgáltatásokat nyújt városnézésre különböző járműveken. Valamennyi járművünk zéró emissziós, csendes és biztonságos az utakon. Piacvezetőként, TripAdvisoron évek óta az legmagasabbra értékelt budapesti programként - több mint 600 szolgáltató közül - elkötelezettek vagyunk a mikromobilitás, az élhető város és a minőség mellett. Munkánk során célunk, hogy a Budapestre látogatók számára emlékezetes élményt nyújtsunk, miközben az e-mobilitás előnyeit is megtapasztalják. Pozitív és zöld energiát közvetítünk. Olyan kollégát keresünk, akinek örömet okoz, ha a vendégeink is hihetetlen élménnyel távoznak tőlünk, és erre törekszik minden esetben.
Dolgozz velünk és mutassuk meg együtt Budapest legjobb oldalát az ide látogatóknak

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.