MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Értékesítés-támogató gyakornok

Feladatok:

•Értékesítési terület előkészítési és adminisztrációs feladatainak támogatása.
•Listák, adatbázisok átnézése, szűrése, tisztítása és előkészítése.

Elvárások:

•Folyamatban levő tanulmányok.
•Hetente minimum 20 óra munkavállalás
•Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice).
•Dinamikus, precíz munkavégzés.
•Képesség önálló munkavégzésre.
•Új ismeretek iránti fogékonyság.
•Kiegyensúlyozott, stabil személyiség.
•Csapatszellem.

Előnyök:
•Értékesítési adminisztráció területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Díjazás: bruttó 1.900-2.000 Ft/óra (tapasztalat függvényében)

Amit nyújtunk:
•Nagyfokú rugalmasság
•Támogató munkatársak.
Bérezés:
1900-2000 Ft

Egyéb információ

Partnerünk, XIII. kerületi munkahelyre keres értékesítés támogatására diák-munkatársat.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.