MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Épületgépészeti műszaki rajzoló

Feladatok:

-épületgépészeti tervezés támogatása, műszaki rajzolás (hűtés-fűtés, szaniter, víz-csatorna, esővíz)

Elvárások:

-1-2 lezárt tanév
-word és excel felhasználószintű ismerete
-AutoCad ismeret

Előnyök:
-Revit ismeret
-WinWatt ismeret
-német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: XI. kerület Bartók Béla út.
Munkaidő: Hétköznap 08:00-17:00 között megbeszélés szerint heti 20-40 órában
Bérezés:
2500 Ft/óra

Egyéb információ

Budapesti telephelyű épületgépészeti tervezéssel, energetikai tanúsítással, terv ellenőrzéssel, műszaki ellenőrzéssel, tanácsadással, projektmenedzsmenttel foglalkozó MÉRNÖKI IRODA keres magabiztos tudással rendelkező lelkes hallgatókat gyakornoki munkakörbe.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet