MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ GYAKORNOK BIM FÓKUSSZAL

Feladatok:

-vezető és önálló építész mellett szerkesztői, modellezői és részfeladatok tervezésében való részvétel
- BIM manager útmutatása alapján BIM-es feladatok elvégzése
-nagyléptékű ipari projektekkel összefüggő feladatok
-a szakma komplex áttekintésében nyújtunk segítséget
-ennek részeként szakágak együttműködésére, tervezési projektmenedzsment működésre láthatsz rá
A tervezés 3D modellben, csapatmunkában történik

Elvárások:

-legalább harmadik, negyedik évfolyamos építész hallgató
- stabil ArchiCAD használat
-a BIM rendszer alkalmazásában szerzett tapasztalat előnyt jelent, mert a Rád váró feladatokban kiemelten szükséges
-szintén előny, ha már szereztél szakmai tapasztalatot
-nálunk fontos a nyitottság és a fejlődési vágy
-és legalább heti 24 óra munkavállalás

Amit kínálunk:

AMIT AJÁNLUNK
- szakmailag igényes és összetartó csapat
- kiváló fejlődési lehetőség
- közösségi programok
- kölcsönös elégedettség esetén további együttműködés.

Munkaidő: Hétköznap 8:00-17:00 között megbeszélés szerint, de legalább heti 24 órában
Bérezés:
1960 Ft/óra

Egyéb információ

A CÉH zRt-ben több mint 34 éve magasépítési- és hídtervezéssel, valamint projektmenedzsmenttel foglalkozunk. Szívesen és folyamatosan dolgozunk együtt mérnök diákokkal minden irodánkon. Kiemelten figyelünk a fiatalok fejlődésére szakmailag és probléma megoldó, kommunikációs készségeikben is; sokan idővel a csapat állandó tagjaivá válnak. Most meglévő csapatunk bővítésére építész diákokat keresünk BIM fókusszal, kiemelt projektjeinkre.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet