MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Építési vagy Épületgépész műszaki előkészítő - gyakornok

Feladatok:

Épületgépész:
•Épületgépészeti megvalósítási munkák előkészítése
•Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szállítókkal és a megbízó, lebonyolító képviselőivel
•Munkatársak és a helyszíni szerelésvezető munkájának szervezése, irányítása
•Együttműködés, folyamatos kapcsolattartás a tervezőkkel, alvállalkozókkal.
•Ütemtervek készítése,
•Anyagbeszerzési terv készítése, rendelések, árkalkulációk,
•Kivitelezés adminisztratív feladatainak ellátása

Építési műszaki előkészítő:
•Generál kivitelező vállalkozás képviselete
•Magasépítési munkák előkészítése
•Projektvezetővel és a helyszíni építésvezetővel együttműködés, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal.
•E-építési napló vezetése
•További projektek előkészítése, vezetése

Elvárások:

Épületgépész műszaki előkészítő elvárások:
•Együttműködési képesség
•Középfokú – technikusi szakirányú tanulmányok
•Önálló, kreatív munkavégzés
•Terhelhetőség, rugalmasság
•Dinamikus személyiség
•Jó kommunikációs készség, határozottság
•Megbízhatóság, szorgalom
•Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad)

•Közép (minimum technikusi), vagy felsőfokú magasépítési folyamatban lévő tanulmányok
•Számítástechnikai rendszer ismeretek
•Önálló, kreatív munkavégzés,

Amit kínálunk:

Bérezés:
2000 Ft/ óra

Egyéb információ

MÉRVADÓ REFERENCIÁKKAL RENDELKEZÕ, DINAMIKUSAN FEJLÕDÕ VÁLLALKOZÁS, BUDAPEST BELVÁROSI LAKÓ INGATLANOK MEGVALÓSÍTÁSÁNAK ELÕKÉSZÍTÉSÉHEZ MUNKATÁRSAT KERES.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.