MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - C++ Trainee (990)

Feladatok:

Mi lesz a feladatod?
•Az Archicad alacsony szintű rétegeinek és a kapcsolódó területeknek a fejlesztése és karbantartása Windows és macOS platformokon
•A programszerkezet folyamatos megújítása
•Részvétel a termék monetization & entitlement rétegének fejlesztésében
•Együttműködés a terméktervezőkkel és a minőségbiztosítással 5-10 fős agilis csapatokban

Elvárások:

Örömmel várjuk a jelentkezésed, ha:
•Informatikus vagy más műszaki tudományokban (BSc vagy MSc) aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, és van még legalább 1 éved a végzésig
•Minimum heti 20 órás munkavégzést tudsz vállalni
•Jól ismered a C++ nyelvet
•Anyanyelvi szinten beszélsz magyarul
•Középszinten beszélsz angolul
•Célorientáltan, proaktívan dolgozol és csapatban is kiválóan teljesítesz
Külön öröm számunkra, ha az alábbiak valamelyike igaz rád:
•Ismersz egyéb programozási nyelvet (Python, Perl, Shell scripting)
•Több operációs rendszeren van fejlesztési tapasztalatod (Windows, macOS)
•Nem ismeretlen számodra a CMake és a WPF
•Érdekelnek a szoftverek stabilitási és védelmi kérdései
•Szívesen megismerkednél egy nagy szoftver gyártó rendszerével

Amit kínálunk:

Miért érdemes nálunk dolgozni?
•Exkluzív, inspiráló és esztétikus irodaparkban dolgozhatsz
•Rugalmasak vagyunk, tág keretek között magad oszthatod be a munkaidődet
•Támogatjuk a hybrid munkavégzést
•Otthagyhatod a kéznyomod a szakma által is elismert, innovatív terméken
•Gyakorlatban is alkalmazhatod és fejlesztheted C++ tudásod
•Országos szinten is egyedülállóan magas szakmai színvonalat képviselő kollégáktól tanulhatsz
•Nem maradsz egyedül a problémáiddal, gyorsan találsz konstruktív segítséget
•Javaslataidat mindig meghallgatjuk, örülünk a sikereidnek, eredményeidet elismerjük

A koronavírus korlátozások feloldása miatt bevezésre került a Next Normal hybrid munkavégzési lehetőség. Ennek keretében lehetőséget nyújtunk munkatársainknak, hogyha egészségük és idejük engedi az irodában végezzék munkájukat, ennek helyszíne a Graphisoft SE budapesti irodája. A koronavírus miatt kialakult helyzet azonban bebizonyította, hogy a hatékony munkavégézésnek nem feltétele az irodai jelenlét, így továbbra is támogatjuk a home office munkavégzést, amennyiben munkatársaink ezt igénylik. Ebből kifolyólag a kiválasztási folyamat egyes köreit online tartjuk.
Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 40 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét!

Bérezés:
2185 Ft/ óra

Egyéb információ

A Graphisoft egy világszerte elismert, magyar alapítású szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az Archicad 3D-s építészeti tervezőszoftver világszerte alapjaiban változtatta meg az építészek tervezési és együttműködési szokásait. Az általunk fejlesztett megoldást több, mint 100 országban 200 ezernél is több építész használja nap mint nap. Célunk, hogy a virtuális épületmodell segítségével élvezetesebbé és hatékonyabbá tegyük az építészeti tervezési és kivitelezési folyamatot.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.