MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Bioreaktor gyakornok

Feladatok:

•Oktatási anyagok szerkesztése
•Dokumentumok fordítása angol-magyar, magyar-angol
•Egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

•Minimum 20-25 óra vállalása a héten o Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
•o Számítógépes alapismeretekkel rendelkezel (MS szoftverek felhasználói szintű ismerete)
•Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
•Tanulmányaidat tekintve biomérnök, gyógyszerész vagy biológus egyetemi képzést végzel

Amit kínálunk:

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?
•Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
•Fiatalos, vidám és jókedvű csapat vár téged
•Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
•Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
•Az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
•Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
•Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
•Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
Bérezés:
2200 Ft/óra

Egyéb információ

Szeretnél Magyarország Nr.1 állati-vakcinagyártó cégénél dolgozni?
A Ceva-Phylaxia Zrt. évszázados múltra tekint vissza az állatgyógyászat területén és globális szinten az iparág egyik stabil, meghatározó szereplője. Nemzetközi cégcsoportunk legnagyobb telephelye itt Budapesten található, ahova most létszámbővülés miatt új munkatársakat keresünk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet