Tech People Hungary Kft.

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat.

Üzleti intelligencia projektek és ügyfél fejlesztési igények tervezéséhez, elemzéséhez keresünk megbízónk szakmai csapatába új kollégákat.

DATA TECHNOLOGY CONSULTANT / BI SZERVEZŐ (AG)

pozícióba.

A cégről:

Megbízónk egy magyar tulajdonú, BI szoftver fejlesztéssel foglalkozó, 15 éves tapasztalattal, vezető szoftver gyártók technológiáinak felhasználásával működő technológiai vállalkozás. Szolgáltatásai az üzleti intelligencia, valamint a kapcsolódó üzleti és technológiai megoldásokat foglalja magába. Ügyfelei elsősorban pénzügyi és biztosítási intézmények, és piaci nagyvállalatok, szolgáltatók.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület, illetve egyéb budapesti helyszínek (ügyfél igénytől függően), home office (egyeztetés szerint)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • Fejlesztési folyamatokban való részvétel/projektek tervezésében és szervezésében való részvétel
  • Adatprofilozási, konzultációs, modellezési tevékenységek/rendszerleíró folyamatok megtervezése, modellezési tevékenységek
  • Üzleti intelligencia és adat megoldásokkal kapcsolatos elemzési és tervezési feladatok elvégzése
  • Specifikációk (követelmény-, és logikai), és egyéb szervezői dokumentáció készítése/ státuszjelentések prezentációk készítése
  • Tesztelési tervek, tesztesetek készítése, felügyelete/határidők nyomon követése, prioritáskezelés, üzleti célok elérése
  • Szoros együttműködés az ügyfelekkel
  • Projektek előkészítése, részvétel az ajánlatok összeállításában
  • Aktív részvétel projektek leszállításában, fejlesztő csapat koordinációja
  • Ügyfél prezentációk készítése, ügyfél ajánlatok szakmai előkészítése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Adatbázis/adattárház és modellezési ismeret
  • Átfogó IT és üzleti- ismeretek
  • SQL készség szintű használata
  • Kommunikációképes (középfokú) angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség, analitikus gondolkodás
  • Projekt és fejlesztés támogató szoftverek használatának ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Informatikai és/vagy közgazdasági végzettség
  • Python, Spark ismeret
  • Agilis projektmenedzsment ismerete
  • Az üzleti intelligencia és adatbányászat fejlesztéssel/tervezéssel összefüggő ismeretek
  • Banki, biztosítói folyamatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk Számodra:

  • Változatos szakmai kihívások
  • Fejlődési – és karrierlehetőségek
  • Minősített szakmai képzéseken és vizsgákon való részvétel
  • Hibrid munkavégzés (iroda és home office)

Visszajelzést csak a személyes interjúra behívott jelölteknek tudunk küldeni. Megértésüket köszönjük!

Kérjük, hogy levelében jelezze, ha nem járul hozzá, hogy önéletrajzát a hirdetés megjelenésétől számított három hónapig megőrizzük!

Cégnév: Tech People Hungary Kft.