Feladatok

-hűségkártyával kapcsolatos kérdések megválaszolása, észrevételek, panaszok kezelése, nagyrészt telefonon ill. email-ben, cseh/szlovák nyelven;
-adatrögzítés, excel-kezelés;
-kommunikáció a társosztályokkal.

Elvárások

-aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
-heti min. 20 óra vállalása, hétfő és szombat között, min. napi 4 órás műszakokban;
-jó kommunikációs készég;
-megbízható, kedves, udvarias személyiség;
-segítőkészség, empatikus hozzáállás;
-felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek;
-erős internetkapcsolat az otthoni munkavégzéshez;
-középfokú angol-, és felsőfokú szlovák/cseh nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt;
-két hetes fizetett tréning vállalása, kötelező személyes jelenléttel, melynek helyszíne: Budapest, 13. kerület.

Amit kínálunk

-bruttó 2500 Ft-os órabér;
-hosszútávú, rugalmas munkalehetőség;
-betanítás után teljes home-office;
-szakmai támogatás, mentorálás;
-karrierút biztosítása;
-egy szakma elsajátításának lehetősége;
-befogadó, segítőkész környezet;
-munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, füles).

Céginformáció

Partnercégünk közép-európai régióban tevékenykedő támogatói centere, Csehországban, Szlovákiában és Magyarországon biztosít segítséget ügyfelei részére. Belsős csapatának erősítésre várja, dolgozni vágyó diákok jelentkezését, ügyfélszolgálati munkatárs pozícióban, angol és cseh/szlovák nyelvtudással, br. 2500 Ft-os órabérrel. A pozíció országosan bárhonnan betölthető, a 2 hetes budapesti betanulást követően.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: UNI Smart Iskolaszövetkezet