Feladatok

  • Vendégeink támogatása: kérdéseik megválaszolása, problémáik gyors és professzionális kezelése
  • Szállásfoglalások módosítása és a szállásadókkal való gördülékeny együttműködés
  • Panaszok proaktív megoldása, ügyfélélményünk folyamatos javítása
  • Adminisztratív feladatok pontos és hatékony elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Empátia, türelem és kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség és ügyfélközpontú hozzáállás
  • Nyitottság az új technológiákra és a folyamatos fejlődésre

Előnyt jelent

  • Ha rendelkezel idegenforgalmi végzettséggel, vagy éppen ezirányú tanulmányaidat folytatod
  • Ha már rendelkezel szállodai recepció területen szerzett munkatapasztalattal
  • Ha aktív a német nyelvtudásod

Amit kínálunk

  • Biztos állást egy lendületes, fiatalos csapatban, ahol mindenki megtalálja számítását
  • Motiváló munkabért
  • Szép Kártya juttatást
  • Plusz egy nap szabadságot a szülinapodon
  • Támogatott szakmai képzéseken vehetsz részt
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Rendszeres csapatépítő rendezvényeket

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

MIT KELL TUDNI RÓLUNK?

A Szallas.hu Magyarország vezető online szállásfoglaló platformja, amely már több mint egy évtizede segíti a vendégeket megtalálni álmaik szállását. Több ezer belföldi és külföldi lehetőséggel, gyors, egyszerű foglalási folyamattal és kiemelkedő ügyfélszolgálattal biztosítjuk a zökkenőmentes utazási élményt. Nálunk a vendégélmény az első, és folyamatosan azon dolgozunk, hogy az utazás új dimenzióit nyissuk meg mindenki számára.

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Mert menő azt mondani, hogy Magyarország piacvezető online szállásközvetítő csapatának tagja vagyok.   :-)
  • Ügyfélszolgálatunkra ne a klasszikus értelemben gondolj! Mi egy olyan csapat vagyunk, ahol mindenki ötlete, véleménye számít! A közös munka garantálta eddigi sikereinket is.
  • Szakmai céljaid elérését képzésekkel, tréningekkel támogatjuk.
  • Irodánkat nagyon szeretjük! Inspiráló, modern, belvárosi környezet, mégis megmaradt a családias légkör.

Ha ez az, amit kerestél, ne habozz, görgess tovább a részletekért, és jelentkezz hozzánk még ma, hogy bebizonyíthassuk, valóban létezik ilyen hely!

A jelentkezés véglegesítéséhez a HR Master felületen is szükséges elvégezni a regisztrációt, ahova a jelentkezem gomb navigál. A jelentkezés csak ebben az esetben érkezik be hozzánk. Köszönjük az együttműködést!