Customer Service Representative angol és orosz nyelvtudással

Pest megye

Feladatok

  • külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Kínából induló ellátási lánc menedzselésében való közreműködés illetve készletmendzsment feladatok,
  • beérkező megrendelések feldolgozása, kezelése,
  • adminisztrációs feladatok (rendelések rögzítése, okmányolás, számlázás),
  • sales managerek munkájának támogatása,
  • reklamációk kezelése,
  • projektekben való részvétel,
  • kapcsolattartás társosztályokkal, termelési egységekkel.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (a kiválasztási folyamat során sor kerül angol nyelvű interjúra is!),
  • orosz írásbeli kommunikációs készség,
  • jó számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság,
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • kereskedelmi/közgazdasági végzettség,
  • további nyelvek ismerete,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • SAP program ismerete.

Amit kínálunk

  • 1,5 havi alapbérnek megfelelő jutalom,
  • éves teljesítmény alapú bónusz,
  • vállalati eredménytől függő bónusz,
  • Cafeteria rendszer (évi Br. 450.000 Ft),
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • munkába járás támogatása,
  • továbbfejlődési lehetőség a karrierpálya rendszer és tehetségmenedzsment rendszer keretein belül,
  • lakhatási, lakásvásárlási támogatás,
  • pályakezdési támogatás (akár  Nt. 1.500.000 Ft).

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A BorsodChem Zrt. kereskedelmi munkatárs (Customer Service Representative) kollégát keres csapatába budapesti munkavégzéssel Baltikum, FÁK országok és délszláv régió piacain