Feladatok

  • Az Ügyfélszolgálati Munkatárs felelős a cég saját ügyfeleivel való kapcsolattartásáért és ezzel hozzájárul a vállalat eredményességéhez.
  • Az Ügyfélszolgálati Munkatárs feladata továbbá az ügyfelektől érkező kérdések/megrendelések kezelése és a logisztikai rendelési folyamat megszervezése, ő a kapocs az ügyfél és a  fuvarszervezők között.
  • Biztosítja a megrendelések nyomon követhetőségét.
  • A munka adminisztratív és operatív jellegű.

Elvárások

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Excel  felhasználói szintű ismerete
  • Komplex gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka

Előnyt jelent

  • Stressztűrés
  • Agilitás
  • Dinamikusság
  • Munkavégzés hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Európa legnagyobb  folyékony élelmiszerek szállítására specializálódott cégeként 1946 óta működünk. Küldetésünk az, hogy kiváló minőségű, megbízható és költséghatékony logisztikai megoldásokat kínáljunk.

Magyar-angol nyelvű fényképes önéletrajz.