Feladatok

Az Eventrend Group által üzemeltetett, a Római Partnál található Cziniel Cukrászdába keressük CUKRÁSZDAI PULTOS kollégánkat!

Feladataid lesznek:
  • rendelések összekészítése, elkészítése, csomagolása
  • kasszakezelés
  • tortarendelések felvétele - kiadása

Elvárások

  • cukrászdában szerzett, min. 1-2 éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • 5 évnél több cukrászdai pultos gyakorlat

Amit kínálunk

  • bejelentett, biztos munkahely vagyunk, fizetett szabadsággal
  • 400 - 450.000 Ft nettó fizetést
  • pontosan érkező havi utalást
  • hosszú műszakokat, havi 15 munkanapot (8-20-ig), brigád rendszerben, minden második hétvége szabad
  • előrelépési lehetőséget
  • fiatal, lendületes csapatot, igényes munkakörnyezetet
  • cég által finanszírozott képzéseket
  • az Eventrend Group egységeiben 70%-os dolgozói kedvezményt családoddal, barátaiddal max. 4 főig

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, kattints a "Jelentkezem" gombra és küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat!
Cégnév: Eventrend Project Kft.