Feladatok

Beérkező grafikai  anyagok ellenőrzése  és  nyomdai előkészítése, kilövése és levilágítása Apogee Prepress és Kodak Preps  programokkal.

Elvárások

Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro
Nyomdai előkészítés, színrendszerek és  színprofilok ismerete

Előnyt jelent

Többéves tapasztalat.

Amit kínálunk

3. kerületi egy műszakos nyomda

Jelentkezés módja

Fényképes önéletrajz
Cégnév: Kurucz Műhely Nyomdaipari Szolgáltató Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Dtp operátor Pest megye

A DTP operátor feladata, hogy a megrendelő által küldött állományon valamennyi kontroll feladatot elvégezze, kiszűrje a hibákat, adott ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Grafikus Pest megye

In-store reklámanyagok tervezése, kivitelezésének lebonyolítása Fényképek feldolgozása Plakátok, kreatív anyagok tervezése Kirakati látványtervek ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE