Feladatok

Budapesti munkavégzéshez a Fűtés-Világa Kft. csapatába keresünk kollégákat! Jelentkezz biztos háttérrel rendelkező, csőhálózat szereléssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünkhöz az alábbi feltételekkel:
- Acélcsőszerelésben jártas kollégák jelentkezését várjuk.- Főbb feladataink:- leggyakrabban  DN15-től DN400-as átmérőig dolgozunk, Alapvezetékek kiépítése, függőleges strangok, kazánházak teljeskörű kivitelezése.

- Fizetés szaktudás alapján: nettó 2500-tól Ft/óra

- Segéd és betanított munkások jelentkezését is várjuk. 2000 Ft/óra fizetési lehetőséggel.

Elvárások

- Szakmai tapasztalat/végzettség
- Megbízhatóság
Önállóság
- Precíz, pontos munkavégzés
- Műszaki rajz ismerete

Előnyt jelent

- Szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat
- Gépjármű vezetői engedély, B kategóriás jogosítvány
- Kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Kiemelkedő - teljesítmény és tapasztalat alapú -bérezés
- Hosszútávú, stabil biztos munkahely
- Munkaruha biztosítása
- Bejárás támogatás
- Igény esetén szállás biztosítása
- Szabad hétvége

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: FŰTÉS-VILÁGA Kft.