Feladatok

Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, megbízható csőszerelő szakmunkásokat keresünk budapesti és környéki kivitelezési feladatokhoz. Fényképes szakmai önéletrajzot kérünk bérigény megjelölésével, és erkölcsi bizonyítvány csatolásával.

Elvárások

- Szakmai tapasztalat
- Igényes, önálló munkavégzés
- Megbízhatóság
- Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

- Lakhely Budapest XVIII. kerületi ill Gyál
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő haza cégnél
- Heti 40 órás munkaidő
- Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Cégünk tevékenysége ipari létesítmények technológiai hűtésének szerelése és családi házak épületgépészeti szerelése. Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát és erkölcsi bizonyítványát.
Cégnév: VGF Energetika Kft.