Feladatok

  • Adminisztrációs munkák
  • Dolgozók koordinálása
  • Targoncával és kézi erővel történő rakodás (60 kg hordók)
  • Telephellyel kapcsolatos napi feladatok elvégzése, koordinálása

Elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Elvárás legalább érettségi megléte
  • Számítógépes programok alapfokú ismerete és használata (word, excel)
  • Korrekt hozzáállás a munkához
  • Csapatban tudsz dolgozni
  • Jó fizikai állapot (teherbírás)
  • Rendelkezel targoncavezetési engedéllyel

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de nem feltétel
  • raktározási tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Határozatlan munkaviszony
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Munkába járási támogatás
  • Cafeteria (próbaidő után)
  • Várható bruttó jövedelem: 580.000 Ft

Céginformáció

  • A munkavégzés helye: 2462. Martonvásár, Szent László utca 51.
  • Napi munkaidő: 8 óra (nappalos munkarend), 5 napos munkahét
  • A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető

Jelentkezésed fényképes önéletrajz beküldésével várjuk.