Feladatok

  • Árnyékológyártó műhely munkájának irányítása,
  • igény esetén részvétel a gyártásban
  • készletgazdálkodás, alapanyag rendelés
  • szerelési időpontok egyeztetése a vevőkkel
  • alkalmanként helyszíni szerelések irányítása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • önálló, pontos munkavégzés
  • rugalmasság
  • műszaki problémamegoldó képesség
  • hasonló munkakörben eltöltött néhány év

Előnyt jelent

  • építőipari szakismeret
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • betanítás
  • tapasztalt munkatársakkal csapatmunka
  • stabil, hosszútávra szóló együttműködés
  • egész évben, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • egy műszakos munkarend 07:00 - 15:30
  • szabad hétvége
  • családias légkör
  • változatos, sokrétű munka
  •  azonnali munkakezdés

Céginformáció

Ha kiváló szervezőkészséggel rendelkezel és kreativitásod a 35 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonban lévő Rollstar Árnyékolástechnikai Kft. tagjaként kívánod hasznosítani, akkor várunk csapatunkba.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.