Feladatok

A Te feladatod az lesz, hogy a csapatoddal együtt azon dolgozzatok, hogy a megbízóink Hűség-, Kedvezmény- és Partnerprogramjaiba minél vonzóbb ajánlatokat szerepeltessünk a kedvezményadó és együttműködő partnerek által felkínált termékek és szolgáltatások formájában.
Ehhez az szükséges, hogy te és a csapatod felkeressétek a megbízóink márkáihoz leginkább illeszkedő márkák kereskedelmi képviseleteit és letárgyaljátok az együttműködést a két márka között.
A fentiek mellett az is a feladatod lesz, hogy cégünk fent bemutatott szolgáltatását megismertessétek és értékesítsétek új megbízók felé is.

EZEK LESZNEK a fő FELADATaid:
  • kapcsolatépítés és kapcsolattartás a Nitro már meglévő kiemelt és normál kedvezményadó és együttműködő partnereivel
  • aktív részvétel az új kedvezményadó és együttműködő partnerek felkutatásában
  • partner megkeresési stratégia kialakítása
  • partner tárgyalások előkészítése, vezetése
  • end-to-end munkafolyamatok kidolgozása
  • a Partnerkapcsolati (más néven Sourcing) csapat szolgáltatásának piacépítése, értékesítése más Programok irányába
  • csapatfejlesztés és vezetés​ (1-2 fő koordinációja), később esetlegesen még tovább bővítése
  • csapat teljesítményének folyamatos monitoringja/ elemzések készítése
  • versenytársi aktivitások, iparági trendek és piaci változások naprakész nyomon követése
  • egyedi értékajánlatok vagy kampányok/akciók szervezése
  • az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, kimutatások készítése és szakmai tanácsadás
  • kommunikáció társosztályokkal

Elvárások

  • minimum 3-5 éves értékesítési tapasztalat
  • kiváló tárgyalási készségek, értékesítési affinitás, kapcsolatépítési képesség
  • teljesítményorientáció, proaktív, eredmény és ügyfélorientált gondolkodás,
  • stratégiai és tanácsadói szemlélet, tapasztalat a B2B szektorban,
  • minimum középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat (preferáltan marketing szolgáltatás értékesítés téren)
  • kiépített kapcsolati háló B2B, szolgáltatói vagy kereskedelmi partner területen
  • fogyasztói és B2B hűségprogramok ismerete
  • marketing területen szerzett tapasztalat
  • 1-2 ember vezetésében vagy munkájának koordinációjában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetést biztosítunk
  • egy szuper és fiatal csapatban dolgozhatsz
  • folyamatosan segítjük a fejlődésedet
  • angol nyelvoktatás
  • hozzáférés rengeteg Udemy kurzushoz
  • megfelelő munka-magánélet egyensúly
  • budai iroda, közel a Margit-Hídhoz, remek közlekedéssel
  • hibrid (irodai és otthoni) munkavégzési lehetőséget

Céginformáció

A Nitro Sales Marketing, Magyarország vezető adat-alapú márkahűség ügynöksége Csoportvezető Key Account Managert keres.
Ha jó kapcsolatteremtő képességed van, könnyedén átlátod a partnerek igényeit, felismered a lehetőségeket, mindig megtalálod a megfelelő utat az együttműködésre, emellett kipróbálnád magad egy 1-2 fős csapat vezetőjeként is, akkor te vagy az ideális jelölt!
A Nitro-ban az egyik fő tevékenységünk, hogy Hűség-, Kedvezmény- és Partnerprogramokat tervezünk és üzemeltetünk a megbízó ügyfeleink számára.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el nekünk az önéletrajzodat a pozíció és a bérigényed megjelölésével.