BioTech USA Kft.

Csomagolóanyag Fejlesztő Technológus (műanyag)

Beszerzési csapatunkat egy olyan Technológus kollégával szeretnénk bővíteni, aki merevfalú csomagolóanyagokkal dolgozott vagy műanyaggyártásban szerzett tapasztalatot. Csapatunk tagjaként te tervezed és kivitelezed a csomagolástechnikai fejlesztéseinket a kisüzemi próbagyártástól a nagyüzemi bevezetésig. Ezzel hozzájárulsz a BioTechUSA termelésének, termékeinek kifogástalan minőségéhez a vevőink elégedettségéhez.

Mit ajánlunk számodra?

  • Egy vidám, közvetlen közösséget, ahol szakértő kollégáid támogatnak és segítik a munkádat már az első napodtól
  • Világos, növényekben gazdag irodaházat közösségi terekkel, ami közös reggeliknek, kávézásoknak ad helyet, és összefuthatsz négylábú kedvenceinkkel is, hiszen kutyabarát iroda vagyunk
  • Válogatást a saját termékeinkből, amiket korlátlanul fogyaszthatsz a mindennapokban
  • Rugalmas munkaheteket- ebben a pozícióban távmunkában is dolgozhatsz, ha pedig néhány napot bejárnál, azt örömmel fogadjuk
  • Ingyenes, korlátlan sportolási lehetőséget központunkban, ahol fitnesz- és crossfit terem, boxring, wellness is elérhető

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Csomagolóanyagokkal kapcsolatos fejlesztési igények és azok megvalósíthatóságának felmérése
  • A fejlesztés és kivitelezés összehangolása a terméktervezés és a gyártás között
  • Hibaanalízis, és azok folyamatának tervezése, bevezetése, optimalizálása
  • Költségoptimalizálási célok felállítása meglévő termékeink esetében
  • Csomagolóanyagok gyártási folyamataihoz szükséges dokumentációk biztosítása, GMP rendszer kidolgozása
  • Gyártásközi ellenőrzési rendszer felülvizsgálata, új ellenőrzési pontok bevezetésére vonatkozó javaslattétel
  • Csomagolóanyagok minőségi törzsdokumentációjának szakmai felülvizsgálata, szükséges módosítások bevezetése
  • Belső- és külső auditok végrehajtásában való aktív közreműködés

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • műanyag alapanyagú csomagolóanyagok fejlesztése, és/vagy műanyaggyártásban szerzett tapasztalat, fröccsöntés / fröccsfúvás technológiák ismerete
  • Csomagolóanyag fejlesztéshez kapcsolódó mérnöki vagy technológus végzettséged van
  • Termelésben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Előnyként értékeljük, ha tudsz angolul is kommunikálni külföldi beszállítóinkkal

Milyen munkarendet kell követned?

  • Irodánkat Budán, a III. kerületben találod, amit könnyen megközelíthetsz a H5-ös HÉV-vel, vagy a 134-es, 34-es buszjáratokkal. Ha autóval érkezel, már az interjúd idejére is tudunk ingyenes parkolást biztosítani, de várunk biciklivel, akár rollerrel is, amiket biciklitárolónkban biztonságosan elhelyezhetsz.

Hogyan jelentkezz hozzánk:

  • Kérjük, pályázatodat a jelentkezés gombra kattintva küldd el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Könnyűipari mérnök
  • Speciális mérnöki területek