HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Dinamikusan bővülő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CSOMAGOLÓ MÉRNÖK (3034)

Feladatok:

  • Termelési folyamatok optimalizálása és támogatása,
  • Késztermékek, félkésztermékek csomagolástervezése,
  • Csomagolási tesztek elvégzése,
  • Termékfejlesztési projektmunkákban való részvétel,
  • Csomagolások fejlesztése,
  • Minőségügyi és gyártási mutatószámok folyamatos javítása,
  • Termelési hatékonyság növelése.

Elvárások:

  • Csomagolástechnikai területen szerzett tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is,
  • Felsőfokú műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria, lojalitási bónusz, jubileumi ajándék, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, dolgozói kedvezmények, „wellbeing” programok),
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek: szakmai képzések, soft skill fejlesztések, nyelvtanfolyamok,
  • Részvétel céges sport- és kulturális eseményeken, családi programokon,
  • Munkatárs ajánlási program,
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat.

csomagolástervezés, csomagolásfejlesztés, packaging engineering, pacakging engineer

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!