Feladatok

Feladatok:
• A legyártott darabok válogatás,vizuális és idomszeres ellenőrzése, tisztítása, csomagolása

Elvárások

Elvárások:
• 2 műszak vállalása
• Precíz, pontos munkavégzés
• Csapatszellem
• Megbízhatóság
Pályakezdők és hölgyek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
• Biztos hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat
• Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
• Teljes munkaidős munkavégzés
• Betanítási idő

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Cégünk 2003-ban alakult. A dinamikusan fejlődő magánvállalkozás kezdetben CNC programozással, technologizálással, majd CNC gépkezelés oktatással, gépek beüzemelésével foglalkozott. Fő tevékenységi köre mára általános fémforgácsolási munkák végzése, autó-, műszer- és bútoripari forgácsolt alkatrészek gyártása, célgépek tervezése és gyártása. Jelenleg a cég területe 3.200 m2, 70 fős létszámmal, 50 db CNC géppel és 17 robottal dolgozunk saját tulajdonú gyártócsarnokban.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát a jelentkezésnél!