BioTechUSA Kft.

Csomagoló

A BioTechUSA Szadai telephelyén Csomagoló kollégáink a Portöltési, Szeletgyártási és Kapszulázási és Tablettázási részlegeinken dolgoznak, ahol munkaidejük nagy részében a csomagoló soraink mellett 2-3 kollégával együtt végzik a munkájukat és a késztermékek előkészítésével, illetve a termékek szakszerű csomagolásával foglalkoznak. Amennyiben nem okoz gondot számodra az álló munkavégzés, és szívesen csatlakoznál egy összetartó és segítőkész csapathoz, nálunk a helyed! Betanulásod és fejlődésed támogatása érdekében mentort biztosítunk számodra a kezdeti időszakban, hogy még jobban elsajátíthasd a pozícióhoz tartozó feladataid.

Mit ajánlunk számodra?

  • Versenyképes juttatási csomagot, ahol az alapbéred 10%-át pluszban elérheted.
  • Teljesítményalapú és jelenléti bónuszok a kiváló munkavégzésért.
  • Céges buszjáratok a környező településekről, 30 Ft/km üzemanyag támogatás vagy távolsági bérlet (86%) támogatás, ha nem céges buszjáratos településről érkezel.
  • Fizetett 40 perces munkaközi szünet a munkaidő részeként, amit több részletben adunk ki a munkaidő folyamán.
  • Fél éves munkaviszony után egyszeri jutalom.
  • Próbaidő után ajándékcsomag: benne egy levásárolható kupon.
  • Bejelentett, saját állományú foglalkoztatás.
  • Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása.
  • Ingyenes termékfogyasztás telephelyeinken és időközönként termékosztás.
  • AYCM sportkártya kiváltási lehetőség.
  • Állandó 30%-os dolgozói kedvezmény termékeinkből.
  • Ajánlási bónusz sikeres munkatárs ajánlás esetén.
  • Éves céges rendezvények: kikapcsolódási és csapatépítési lehetőségek.
  • Ingyenes sportolási és wellness lehetőség fitnesz termeinkben (konditerem).
  • Modern, rendezett üzemi munkakörülményeket és jó hangulatú, seg

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Késztermékek előkészítése és csomagolása gyártósoron
  • Címkézési feladatok ellátása
  • Csomagolóanyagok, félkész termékek tételes ellenőrzése
  • Gépek, berendezések és a helyiség tisztántartása

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Az állómunka nem okoz problémát

Milyen munkarendet kell követned?

  • Munkavégzés helye: 2111 Szada, Ipari Park út 10.
  • Buszjárataink az alábbi települések irányából indulnak:
  • Palotás, Hatvan, Vác, Zsámbok, Kartal, Veresegyház, Dunakeszi, Tura, Gödöllő, Budapest
  • Munkaidő: Kétműszakos munkarend, napi 8 órás műszakban, ami tartalmazza az ebéd és a munkaközi szüneteket is:
  • 1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
  • 2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig
  • Kiválasztási folyamat: Amennyiben az önéletrajzod alapján úgy ítéljük meg, hogy alkalmas vagy a meghirdetett pozícióra, telefonon keresztül keresni fogunk, majd egy rövid interjú során átbeszéljük a korábbi munkatapasztalataidat. Ezt követően egy 4 órás fizetett próbanapot egyeztetünk veled, melynek részleteiről telefonos, és e-mailes tájékoztatást is kapsz. Amennyiben a próbanapon megfeleltél, a megadott elérhetőségeid egyikén ismét felvesszük veled a kapcsolatot.

Hogyan jelentkezz hozzánk:

  • Kérjük, pályázatodat a jelentkezés gombra kattintva küldd el.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor