Feladatok

Az érlelőből kikerülő termék csomagoláshoz történő előkészítése.
Szeletelés esetén a termékek hámozása, majd szeletelése gép segítségével.
A termék csomagolása, címkézése, fémdetektálása.
Kartonhajtás és a csomagolt termékek belehelyezése, raklapra pakolása.
Anyagmozgatás
A feladatok pontos elvégzése a technológiai, minőségi és mennyiségi követelmények betartása mellett.
Higiéniai utasításban foglaltak betartása.

Elvárások

Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség.
Kétműszakos, de esetenként három műszakos munkarend vállalása.
Megbízható, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

Élelmiszeriparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Nemzetközi háttérrel rendelkező vállalati környezet
Havi bónusz
Céges busz Szolnok belterületén
Munkába járás költségtérítése
SZÉP kártya
Vásárlási kedvezmény mintaboltunkban.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Vállalatunk szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkezik, melyek közül Szolnokra várjuk azonnali belépéssel leendő munkatársaink jelentkezését.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után magyar nyelvű önéletrajz csatolása.

Cégnév: Kaiser Food Kft.