Feladatok

  • Munkadarabok előkészítése csomagolásra
  • Lézeres feliratozás műszaki rajz alapján
  • A kiszállítani kívánt termékek vizuális ellenőrzése becsomagolás előtt, összevetése a műszaki rajzokkal
  • Végtermékek csomagolása
  • Kiszállítások szervezése és koordinálása
  • Gépek és eszközök tisztán tartása, karbantartása
  • Munkavégzéssel kapcsolatos dokumentálás
  • A munkahely és a gépkörnyezet rendezettségének megtartása
  • Céges eljárásrendek alkalmazása és betartása
  • A vállalat termelésirányító rendszerének pontos használata

Elvárások

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat műszaki területen
  • Műszaki rajz olvasás magabiztos ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és megbízhatóság
  • 2 műszakos műszakrend vállalása (reggeli és délutáni műszak)

Amit kínálunk

  • Jól felszerelt, folyamatosan fejlődő üzem
  • Szakmai kihívás, fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • A munkába állás azonnal lehetséges
  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos, támogató, családias hangulatú munkakörnyezet

Céginformáció

A Blauform Kft. több évtizedes tapasztalattal rendelkezik az egyedi gyártás, és a precíziós megmunkálás területén. Innovatív megoldásainkkal és elkötelezett csapatunkkal folyamatosan törekszünk a legmagasabb minőségi színvonal elérésére. Most lehetőséget kínálunk egy új munkatárs számára, hogy csatlakozzon hozzánk és részt vegyen sikereinkben.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát!