Feladatok

  • CRM stratégia kialakítása és megvalósítása,
  • az online játékosbázis aktivitásának fenntartása és lemorzsolódásának csökkentése célcsoport-orientált kampányok, bónuszajánlatok és nyereményjátékok révén,
  • játékosszokások és szegmentáció alapú kampányok kialakítása és menedzselése,
  • ügyfél-elégedettséget és ügyfélértéket növelő aktivitások kidolgozása és megvalósítása,
  • aktív részvétel a kampány célcsoportok meghatározásában,
  • kampányok hatékonyságának javítása a visszamérések alapján,
  • CRM rendszer folyamatos továbbfejlesztése és optimalizálása,
  • vezetői riportok és prezentációk készítése.

Elvárások

  • érdekel a sport- és sportfogadás,
  • minimum 1 év tapasztalattal rendelkezel marketing, kampánymenedzsment, termékmenedzsment vagy operatív CRM területen,
  • kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt,
  • munkádat pontosan és precízen végzed,
  • jól tudsz csapatban dolgozni és együttműködni más területekkel,
  • örömmel irányítasz szakterületeken átívelő projekteket,
  • szívesen veszel részt a kreatív és analitikus gondolkodást igénylő feladatokban egyaránt,
  • Microsoft Office alkalmazásokat magabiztosan használod.

Előnyt jelent

  • rendelkezel szövegírói tapasztalattal,
  • értesz a HTML szerkesztéséhez,
  • van Adobe Photoshop vagy egyéb grafikai szoftver ismereted,
  • van üzleti oldali fejlesztésmenedzsment tapasztalatod,
  • legalább társalgási szinten beszélsz angolul.

Amit kínálunk

  • Nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár;
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk;
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz;
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményeken vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz;
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt;
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Csatlakozz hozzánk

CRM KAMPÁNYMENEDZSER MUNKATÁRS

(SPORTFOGADÁS TERÜLET)

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés lehetőségét és izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Cégnév: Szerencsejáték Zrt. Kft.