Feladatok

  • Kreatív szövegírás: Blogcikkek, közösségi média posztok, hírlevelek és egyéb marketing szövegek lektorálása, megalkotása.
  • Design feladatok: Vizuális anyagok tervezése és létrehozása, legyen szó közösségi média grafikai anyagokról, webes bannerekről vagy videós inzertekről.
  • Videóvágás: Rövid promóciós videók készítése, szerkesztése és vágása, amelyek elérik és megszólítják célközönségünket.
  • Weboldal-mockupok tervezése: Weboldal design tervek, valamint a felhasználói élmény javítását támogató mockupok és kattintható prototípusok tervezése.
  • Weboldal fejlesztése: Részvétel weboldalfejlesztési, felülettervezési feladatokban, a márkaüzenetet képviselő tartalmi és vizuális szempontok figyelembevételével.
  • Tananyagfejlesztés: Szülőknek szóló oktatóanyagok és edukatív tartalmak lefejlesztésében való aktív közreműködés, a tartalmi és formai elemek megtervezése.
  • User research: a felhasználói igények, pain point-ok aktív monitorozása, javaslattétel a termék/szolgáltatás fejlesztésére, ügyfélelégedettség-mérés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség kreatív / marketingterületen
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat kreatív, kommunikációs, vagy marketingterületen
  • Kreatív szemlélet, a vizuális trendek aktív nyomkövetése
  • Erős szövegalkotási, szövegírási készség, kiváló helyesírás
  • Grafikai szoftverek ismerte (Adobe Creative Cloud, Canva, Figma/Axure)
  • Magabiztos MS Office használat
  • Felsőfokú (C1 szintű) angol nyelvtudás (mind szóban, mind írásban)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív, lelkes és dinamikus személyiség
  • Jó szervezőkészség, strukturált gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Hatékony időmenedzsment, képesség különböző részfeladatok egyidejű irányítására
  • Elkötelezettség a tanulás iránt

Előnyt jelent

  • Felülettervezésben szerzett tapasztalat
  • E-learning vagy marketing területen szerzett tapasztalat
  • Hírlevélküldő rendszer ismerete (pl.: MailerLite, MailChimp)

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú csapat, újdonságra és fejlődésre nyitott cégkultúra
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (budapesti/kecskeméti munkavégzés, megbeszélés szerint home office lehetőséggel)
  • Komplex, érdekes feladatok
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség - különböző eszközökkel, formátumokkal és változatos feladatokon fogsz dolgozni (magyar és nemzetközi környezetben egyaránt)
  • Versenyképes bérezés
  • Támogatjuk a saját és külső képzéseken való részvételt
  • Céges rendezvények
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkahelyi extrák

Céginformáció

A Momzee küldetése, hogy magyar és nemzetközi szinten is elismert, hiteles partnerként segítsük a hozzánk forduló szülőket a gyermekneveléssel kapcsolatos szülői kihívások megválaszolásában.​ Hiteles szakértőkkel dolgozunk együtt, hogy online kurzusaink és tartalmaink segítségével gyakorlati tanácsokkal segíthessük a hozzánk forduló édesanyákat, édesapákat a boldogabb és kiegyensúlyozottabb kisgyermekes hétköznapok megteremtésében. Az elkövetkezendő időszak rengeteg fejlesztési lehetőséget tartogat számunkra. Jelenleg egy lelkes, tehetséges Creative Content Specialist-et keresünk, aki segít új szintre emelni márkánkat.

A meghirdetett pozícióra jelentkezni a "jelentkezem" gomb megnyomását követően fényképes önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével lehetséges.
Csak a Profession oldalán keresztül benyújtott, fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket vesszük figyelembe és értékeljük!